Vyhledat
  • Loca Studio

predsa sa vzala #novaloca 2020

Milý náš klient, priateľ, vzácny človiečik :) ďakujeme, že si sa stal v roku 2019 súčasťou nášho naplneného príbehu. Keby nebolo Teba, nebolo by našej Locy. Posledný deň v starom roku je pre nás príležitosťou pozastaviť sa, uvedomiť si aké je dôležité mať ľudí a podporu ľudí, ktorí otvárajú naše dvere .  Nová Loca už je pripravená a bude čakať, že sa zastavíš ... kedykoľvek a aj LEN - TAK  Úprimne a zo srdca ĎAKUJEME. Tešíme sa na novej adrese:  Dlha 10 , BB  od Nového roku definitívne začíname , sleduj náš rozvrh a zarezervuj si svoje miesto www.loca-studio.sk 4.januára (v sobotu)Ťa čakáme na testovacej hodine jumpingu LOCA open jumping o 17,00 hod. Pre všetkých našich existujúcich klientov je hodina grátis. 

Zober aj svoje dieťa - v sále Soul bude hodina “Poď sa hrať “  pre deti. ...10 januára nás čaká úradná kolaudácia priestorov... a

Od 13. Januára  všetky hodiny v rozvrhu nájdete na stránke loca.isportsystem.sk, zároveň si rezervujete svoje miesto - zatiaľ si môžete vytvoriť svoj profil. 

Ďakujeme za vás, každý deň

my všetci, 

a Aďka so Syskou

LOCA
103 zobrazení0 komentář

Nejnovější příspěvky

Zobrazit vše