Vyhledat
  • Loca Studio

Loca OUTDOOR

Hurá prázdniny! Poď s nami von, na vzduch - čakáme Ťa! Chceme sa hýbať, chceme ísť k vode...je tu #localeto!


V mesiacoch júl a august sme pre vás s našimi inštruktormi pripravili tréningy na atletickom štadióne UMB na Tajovského - každý deň okrem piatku.

Prihlasovanie ostáva cez našu stránku - aby ste vedeli, kedy a aký tréning Ťa čaká, máme individuálne tréningy aj skupinovky - čo len chceš a čo si vyberieš...:)


Pondelok - kruhový tréning s Megy a Syskou 18:30; Utorok - kruhový tréning s Maťkou 18:30; Streda - tréning individuálnej kondície a sily s Igorom 18:30; Štvrtok - Jóga 8:30 s Adri; Tabata so Sonkou a Marikou 18:30; Sobota - tréning individuálnej kondície a sily s Igorom 18:30; Nedeľa - Tabata 8:30 s Baškou.


Cvičí sa za každého počasia (v monzúnových dažďoch nie, ale to Ti dáme vedieť, ak sa prihlásiš...:) Letná akcia na cvičenie je 4 € / tréning - platí sa inštruktorovi pred začiatkom tréningu.


Prídeš? ☀️

Okrem letných aktivít sme pre vás pripravili aj eventy, ktoré budeme postupne zverejňovať na našej FB stránke v udalostiach : 29.6. Deň susedov v rezidencii Hron vo Zvolene 1.9. Loca tím na Tvrďákovi - pridaj sa k nám!


Tešíme sa na vás ♥ #loca

186 zobrazení0 komentář

Nejnovější příspěvky

Zobrazit vše