Vyhledat
  • Loca Studio

Leť a svieť aj keď je tma!

Svetlo na konci tunela... Nie nie - toto je svetlo v našom tuneli. :)

Svetlo v chodbe našej Locy. Chodba - momentálne presnejšie je to skutočne TUNEL, ktorý rozdeľuje Dušu Silu a Život


Leť a svieť! #novaloca

Po dlhšom čase sa chceme podeliť o naše Loca putovanie za vysneným miestom. Ak vám ešte nedošla trpezlivosť, tak prosíme, aby ste ešte chvíľu vydržali. Plánovaný a pôvodný termín nášho otvorenia bol september . Teraz by sme s malou dušičkou, skúsenosťami so stavbou a úradmi radi zdieľali, že pred vianočným stromčekom si nájdete vstup na naše hodiny.

Posledné dni sme v Loce non-stop, aj víkendy - otvárame o 7,30 a zatvárame po 22,00. Presne tak ako to v našej Loce bude.

To čo chceme priniesť je projekt, ktorý budeme budovať a vylaďovať postupne, dlhodobo. Našli sme miesto, ktoré nám dovoľuje dotvárať vnútorný aj vonkajší priestor s ďalšími službami.

Starostlivo vyberáme dizajn - sami podľa svojho cítenia. Počúvame vaše hlasy, čítame vaše správy, odporúčania. Načúvame pocitom. V starej LOCE ste si pochvaľovali atmosféru, komunikáciu, spájanie ľudí. To je jednoznačne naša priorita. Je našim želaním vybudovať miesto, ktoré bude dostupné všetkým vekovým kategóriám, pohlaviam a pozor aj PSOM !!! /dobre teda aj tigre môžu/.

A čo teda za dverami LOCY nájdeš?

Takže späť do TUNELA kde sa rozhodneš, ktoré dvere otvoríš. A kľudne v ňom chvíľku môžeš aj ostať.

Pokoj v sále DUŠA Pevné telo v sále SILA ŽIVOT v sále, kde si dáš s nami vegánsku kávičku, vyberieš si z ponuky zdravých maškŕt, kúpiš legíny, nekonečnú permanentku na šťastie . Na poschodí ŽIVOTA Ta čaká relax zóna, okno do duše 😉. Na poschodí sa môžeš stretnúť so svojim koučom, trénerom, terapeutom, objednať sa na stretko, alebo len tak poklebetiť.

Tento týždeň uzatvárame výber lektorov, budúci zdieľame cvičenia a termíny v rozvrhu, aby ste mali čas sa vyjadriť.

Na záver sa vrátim k svetlu podstatnému na konci tunela. Svetlo priniesli chlapci Adam a Aďko, Maťo a Laci, jogíni-začiatočníci, ktorí výrazne pohli s celou stavbou.

Miestnosti sú vo finále - čaká nás zariadiť kúpeľne - budú konkrétne 4, 7 toaliet, 5 spŕch. Položíme podlahy - založíme zakúpené lustre, došijeme závesy .Postavíme bar a to už tento týždeň!!! Zapneme kávovar ... myčku ... ventilátory ... pomóóóóc —- však toho je ešte🙈 Makáme - a po pravde - sme vyčerpaní, avšak každý deň silnie náš vnútorný pocit, že to bude MEGA. Keď je zle, postavíme sa do stredu tunela. Vidíme svetlo. A cítime... Bude to v decembri. Bude to !!!

MEGA LOCA FAJN.

A FAN.

Neprestávajte nám prosím veriť, veľmi nám to pomáha. A kto dočítal až sem, nech nezabudne - LEŤ A SVIEŤ, AJ KEĎ JE TMA!

stavbyvedúca & inšpektorka BOzP vaše Adriana Zemkova Sylvia Baslarová

86 zobrazení0 komentář

Nejnovější příspěvky

Zobrazit vše