Vyhledat
  • Loca Studio

INSANITY.LOCA.ŠIALENSTVO.

INSANITY – skupinové cvičenie, ktoré Ťa privedie k šialenosti


Cvičenie je založené na schopnosti práce s vlastným telom metódou „Max Interval Training“ (Vysokého Intervalového Tréningu), kedy cvičíte cyklus po dobu 3 – 4 minút, za ktorými nasleduje 30 sekundová pauza. Potom jednotlivé cykly opakujete v dĺžke 30-60 minút v závislosti od vášho výkonu.


V čom je INSANITY® iné?

Narozdiel od posilňovne, kedy väčšinou cvičíte 30 sekúnd s maximálnym nasadením a potom 2-3 minúty odpočívate, pri INSANITY cvičíte s maximálnou intenzitou a krátkou dobou odpočinku. Za hodinu tak dokážete spáliť aj 1000 kalórií a dopracovať sa k skvelému telu už za 2 mesiace. Tréning obsahuje prvky rôznych športov ako basketbal, atletika, box a pod. Zároveň pozitívne pôsobí na vašu rýchlosť, silu, obratnosť a ohybnosť čím dokáže byť veľmi zaujímavé aj pre ženy, ktoré sa snažia zhodiť nadbytočné kilá či upraviť svoju postavu.

Ako správne trénovať

INSANITY pozostáva z 10tich tréningov:

1. Dig Deeper & Fit Test

2. Plyometric Cardio Circuit

3. Cardio Power & Resistance

4. Cardio recovery

5. Pure Cardio & Cardio Abs

6. Core Cardio & Balance

7. Max Interval Circuit & Fit Test

8. Max Interval Plyo

9. Max Cardio Conditioning

10. Max Recovery


Zdroj : Michaela Szilvásová cvičebný portál cvicte.sk


INSANITY WORKOUT si v Loce môžeš zacvičiť každú stredu ráno o 6:30 s našou Simi! V Loce si s Tebou zamakáme na všetkých desiatich tréningoch s odborným návodom, pod naším dohľadom.


Tešíme sa na Teba ♥

47 zobrazení0 komentář

Nejnovější příspěvky

Zobrazit vše