Naša ponuka

Vyber si lekciu pre seba

V súlade s nariadeniami vlády SR je LOCA zatvorená od 15.10.2020 do odvolania.

IMG_1010.JPG

Jumping Fitness

zábavné kardio na trampolínkach

Pridaj sa k nám a skoč na trampolínu! V ponuke nájdeš klasický Jumping - odreagovanie tela a naložené kardio alebo skús Jumping TBW - kombinácia cvičenia na trampolínkach v intervale Tabata (8x 20 sekúnd výkonu). Jumping + je hodina pre náročných klientov, ktorí chcú viac! Jumping posilňuje celé telo, zlepšuje rovnováhu a je vhodný pre všetky vekové kategórie.

foto (2).JPG

Pilates

nájdi svoj stred

Príď vyskúšať pilates a precvič sa k zdravému telu a zdravej mysli. Technika Pilates Classic buduje silné telo, ktoré postupne zvláda náročnejšie cviky a modifikácie v programe Pilates Dynamic. Pilates CORE sa zameriava na stred tela a jeho spevnenie.

35e75c29-57d3-4383-8759-4a606d3207dc.JPG

Kruhový tréning

vysoká intenzita - presná technika

KRUHÁČ - vysoká intenzita, aktívne zapojenie a precvičenie celého tela pod dohľadom profesionálov. Pomôcky aj vlasné telo, kardio aj sila - také sú naše kruháče. Pridaj sa k nám!

IMG_1416.JPG

Jóga

nádych - výdych

Jóga pre všetkých! Ponúkame Ti hodiny relaxačnej jógy, kde sa telo uvoľní a myseľ si odpočinie, hodiny zdravotnej jógy a piatkovú Loca Yogu - power jóga s extra dávkou relaxácie! Pre začiatočníkov máme pripravený kurz a asány precítiš aj prei pomalej JOGA SLOW. Kurz MINDFULNESS joga Ti prinesie rôzne štýly, meditáciu aj zvukoterapiu.

BAX.jpg

BAX

holistický tréning

BAX - pokročilý výkonnostný tréning od Roberta Steinbachera je založený na holistickom princípe jin a jang.
Je inovatívny koncept výcviku s vysokou intenzitou výkonu, ktorý sa kombinuje s myofasciálnym cvičením.

Strana s vysokou intenzitou - YANG - sa viac zameriava na vonkajšie trénovanie /ako je sila/, zatiaľ čo - YIN - sa zameriava na vnútorný tréning svalov.

Mimoriadne dôležité pre BAX je dýchanie, vytvorí synergiu medzi fyzickou a duševnou kondíciou, ktorá vedie k zvýšenému výkonu.
BAX sa cvičí naboso, na cvičebnej podložke 45 min. 

Wrapping Black Band

Kondičný box

K.O. pre všetky váhové kategórie

- základné boxerské techniky v kombinácii s tréningom celého tela, spevňovaním svalstva, rozvoju pozornosti, mobility a intervalovým cvičením
- zvyšovanie kondície, redukcia hmotnosti, spevnenie svalstva a formovanie postavy

čo potrebuješ?
BOXERSKÉ BANDÁŽE - k zakúpeniu v Loca Studio alebo v špecializovaných obchodoch pre bojovníkov -> správnu techniku viazania Ťa naučíme

image0.JPG

Jóga pre múdrejších

jóga pre 55+

Špeciálne prispôsobená zdravotná jóga pre múdrejších, skúsených životom a vráskami. Pokojné dychové cvičenia pre seniorov spojené s pohybom každý utorok a štvrtok o 9:15.
OZ REUMA BB pôsobí v priestoroch Loca, pre túto špecializovanú skupinu ponúkame hodiny každý štvrtok o 14:00 - rezervácie u inštruktorky Vierky 0903 617 347.

Zavolajte nám pre viac info a kompletnú ponuku.

 

+421915803134

©2020 by LOCA